Vyřízení půjčky

Chcete si požádat právě o naši půjčku? Podívejte se spolu s námi, jak vypadá proces jejího vyřízení. Sami se přesvědčte o tom, že je velmi jednoduchý a rychlý.

Základem je online žádost

Nechceme vás zatěžovat žádným složitým papírováním a podobnými věcmi. I proto je žádost o půjčku nejenom jednoduchá, ale i rychlá. Vše zvládnete online z pohodlí našeho domova. K dispozici vám je navíc nonstop náš poradce, který vás provede jednotlivými kroky. I díky němu bude žádost jednoduchá i pro toho, kdo ji vyplňuje poprvé. Přesvědčte se o tom i vy sami.

Vyberte si konkrétní půjčku

Máte žádost vyplněnu? Potom vám náš poradce připraví konkrétní nabídky půjček. Vždy dá k dispozici několik možností, ze kterých si vyberete tu, která vám nejvíce vyhovuje. I to je cesta k tomu, jak můžete získat nejvýhodnější úvěrový produkt na vašem trhu. Poradce samozřejmě vyhodnotí všechny informace z vaší žádosti, díky čemuž může vytvořit produkt skutečně na míru vašim potřebám a požadavkům.

Proces vyřízení půjčky je jednoduchý a rychlý

Třetím krokem je samotný proces vyřízení půjčky. Ani zde se není třeba bát složitostí nebo zdlouhavých postupů. Vždy se snažíme o to, aby pro vás bylo vše co možná nejjednodušší a nejrychlejší. Pokud to není nezbytně nutné, nechceme po vás dokládat žádné informace, stejně jako vás nezatěžujeme zbytečným papírováním. I to vede k tomu, že vše může být hotovo třeba do pár minut od odeslání žádosti.

Peníze odesíláme na účet okamžitě

Jakmile obdržíte zprávu o vašem schválení, odesíláme peníze na váš bankovní účet. Zde už rychlost neovlivníme, jelikož záleží na rychlosti bank jako takových. Pokud půjde o převod v rámci jedné banky, můžete mít jistotu v tom, že peníze lze získat třeba do několika vteřin. U převodů mezi různými bankami nemusí celý proces trvat déle, než 24 hodin. Jakmile peníze dorazí, je na vás, na co je využijete.